Twist Czarter
czarter jachtów na Mazurach

At Your Service

Poznaj naszą ofertę

Oferujemy czarter komfortowych i niezwykle sprawnych nautycznie jachtów żaglowych. Stacjonujemy w Giżycku w Stanicy Wodnej Stranda, czyli w jednym z najlepiej wyposażonych portów na szlaku. W naszej ofercie m.in:

Phobos 29

Nasz ulubieniec, który wyróżnia się granatowymi burtami. Świetnie wyposażony jacht z 3-ma zamykanymi sypialniami, lodówką, ogrzewaniem Webasto i markowym wyposażeniem żeglarskim (więcej)

Tango 30

Obecnie największy jacht w naszej flocie. Duży silnik zaburtowy i koło sterowe połączone z płatwą na pawęży sprawiają, że mimo dużych gabarytów, nasze Tango dojdzie do każdego brzegu bez obawy o uszkodzenia (więcej)

Antila 26CC

Wygodny, bezpieczny jacht turystyczny, o dobrych właściwościach nautycznych przeznaczony do wygodnej żeglugi dla max 8osób. Pełna obsługa z kokpitu i nowoczesny osprzęt gwarantują łatwość żeglugi. Komfort wnętrza zapewniają: wysokość stania (186cm), możliwość zamknięcia kabin dziobowej i rufowej, radio z MP3, ogrzewanie Trumatic, lodówka sprężarkowa, podświetlane zejściówka, wielopunktowe oświetlenie LED mesy. (więcej)

Antila 27

Prawie bliżniacza konstrukcja do Antili 26CC. Wyróżnia się silnikiem stacjonarnym, którym łatwo operować z kokpitu. Tego typu rozwiązania są rzadko spotykane na jachtach tej klasy (więcej)

Focus 800 i Twister 26

2 jachty klasy turystyczno-regatowej. Bardzo szybki i jednocześnie komfortowo wyposażone. Jeśli lubisz trochę się pościgać, rozważ wybór jednego z tych jachtów (więcej: Focus i Twister)

Antil 24 i Antila 22

Mamy w ofercie dwie Antile 24 i jedną Antilę 22. To świetne jachty, na których można legalnie żeglować bez posiadania patentu żeglarskiego. Antile są znane z dużego komfortu wnętrza i dobrych właściwości nautycznych.

Sasanka Viva 700 | możliwość żeglowania bez patentu

Większa siostra VIVY 600. Świetnie nadaje się zarówno do dłuższych rejsów rodzinnych jak i do czarterów. We wnętrzu osobna kabina sanitarna, obszerny ergonomiczny kambuz, dużo miejsca przy stoliku. Silnik 4KM Yamaha czterosów zamontowany na pantografie. Bukszpryt (platforma dziobowa) w połączeniu z dwuczęściowym asymetrycznym koszem dziobowym, bardzo ułatwiają wejście na jacht od strony dziobu. Pełno listwowy grot bardzo łatwy do zarefowania dzięki opcjonalnemu systemowi „lazy jack”. W jachcie mogą bezpiecznie żeglować oraz nocować 4 osoby. Jacht jest bardzo bezpieczny, co sprawia, że często pływają na nim rodziny z dziećmi (więcej)

Tes 678 BT | możliwość żeglowania bez patentu

TES 678 to sprawdzona konstrukcja Tomasza Siwika, która stawia przede wszystkim na komfort żeglugi zachowując przy tym bardzo dobre właściwości nautyczne.
Jest to jacht niezbyt długi – co jest niezmierne ważne w ciasnych Mazurskich portach gdzie trudno jest manewrować. Przy swoje długości został zaprojektowany tak aby w środku była wysokość stania, co z kolei sprawia, że jacht jest bardzo komfortowy. W środku bez problemu na bardzo szerokich i długich kojach wyśpi się 6 osób (koje dziobowo-mesowe mają po 2,2m długości) (więcej)

Sasanka Viva 600 | możliwość żeglowania bez patentu

Sasanka Viva 600 to najmniejszy jacht w naszej ofercie. Długość kadłuba to 6,2 m dzięki czemu, można tym jachtem pływać bez posiadania patentu żeglarskiego. Ta jednostka jest doskonałym wyborem dla żeglarzy planujących pierwszy raz wyczarterować samodzielnie jacht i sprawdzić się w roli kapitana. W jachcie mogą bezpiecznie żeglować oraz nocować 4 osoby. Jacht jest bardzo bezpieczny, co sprawia, że często pływają na nim rodziny z dziećmi. (więcej)

Czarter bez patentu

W ofercie posiadamy jachty, które spełniają warunki pozwalające na żeglugę bez posiadania patentu żeglarskiego. Są to jachty o długości kadłuba krótszej niż 7,5 m. Mamy 5 takich jednostek: Antila 24, Antila 22, Mariner 24, Phobos 24 oraz Sasanka Viva 700. Szczegóły przeczytacie na naszej stronie w zakładce: czarter bez patentu. Dla tych, którzy nie czują się pewnie za sterem, lub chcą odnowić umiejętności po dłuższej przerwie, proponujemy czarter jachtu ze sternikiem.

Rejsy dla firm

Organizujemy rejsy dla firm. Mamy doświadczonych sterników, którzy zaproponują trasy rejsów zarówno ciekawe pod względem przyrodniczym jak i imprezowym. Nasza baza zlokalizowana jest w Giżycku, które jest nazywane żeglarską stolicą Polski. Z naszych usług każdego roku korzystają setki żeglarzy oraz dziesiątki firm.

Porady czarterowe

Zapraszamy do naszego poradnika żęglarskiego w umieściliśmy najważniejsze porady związane z czarterem jachtów. Poradnik stale rozwijamy. Znajdziecie w nim informacje o ciekawych miejscach w pobliżu szlaku, rekomendowanych trasach, godziny otwarcia mostu obrotowego w Giżycku, oraz wiele innych przydanych informacji.

Społeczność miłośników żeglarstwa

Poza poradnikiem, intensywnie rozwijamy społeczność skupioną wokół naszego profilu na Facebook. W tym miejscu dzielimy się wszystkimi informacjami z życia firmy. Znajdziecie tam ciekawe zdjęcia jezior, informacje o nowościach a także porady. Zapraszamy: https://www.facebook.com/MazuryJachtCzarter/

Contact Us